FM 2020 Wonderkid Sol Bek Listesi | Teknotomy

FM 2020 wonderkid sol bek listesi ile karşınızdayız. FM 2020 oyununda oyunculara hem fazla para vermek istemiyorsanız hem de aldığınız oyuncuyu ileride çok büyük bonservis ile satmak istiyorsanız serimizde yer alan oyunculara bakmanızı öneriyoruz.

Daha önceki serilerde FM 2020 wonderkids Türk futbolcular yer almıştı. Fakat bu serimizde Türk wonderkids bulunmuyor. Listede Süper Lig’de potansiyeli yüksek ve alacağınız takımda hemen uyum sağlayacak Türk sol bek listenin sonunda yer alıyor.

Listede yer alan oyuncuların özellikleri, kulüplerinin ne kadar bonservis istediğini ve sizden ne kadar ücret talep ettiklerini ayrıca bilgilendirmesini yapıyor. İstediğiniz tarzda futbolcuyu bulmanız için yazıları okumanız gerekiyor.

FM 2020 Wonderkid Sol Bek Listesinde Hangi Oyuncular Yer Alıyor?

FM 2020 wonderkids futbolcular her yıl değişiyor. Fakat bazı oyuncular listede her yıl yer alabiliyor. Gian-Luca Itter FM 2019 wonderkid listesindeydi ve FM’nin yeni oyununda da wonderkid listesinde yer aldı. Listede yer alan Türk futbolcu, wonderkid listesinde yer almıyor. Süper Lig’de hocalık yapan kişiler için futbolcu önerisi listede yer alıyor.

FM 2020 Wonderkid Sol Bek Listesi

1- Gian — Luca Itter

FM 2020 wonderkids futbolcular yetenek puanlarını artırdıktan sonra yüksek bonservis bedelli ile büyük kulüplerde top koşturuyor. Itter ilk defa wonderkid listesinde yer aldığında büyük kulüpler ilgisini çekti. Daha sonra futbolcu Bayer Munih’e transfer oldu. Oyunda wonderkid listesinde yer alan futbolcular birkaç yıl sonra büyük kulüplere transfer oluyor.

Itter, FM 2019 serisinde yer alan nadir oyuncular arasında yer alıyor. Geçen yıla göre bazı özelliklerini daha da güçlendiren oyuncu büyük kulüplerin radarında olduğu için kulübü yüksek bonservis istiyor. Futbolcu hızı ve dayanıklılığı ile hem hücum da hem de savunmada iyi işler çıkarıyor.

2- Rayan Ait — Nouri

FM 2020 wonderkid futbolcular arasında hızla gelişen nadir futbolcular arasında yer alıyor. Futbolcuyu aldıktan 2 yıl sonra Juventus, Manchester United gibi büyük takımlar 70 milyon Euro bonservis bedel ödeyerek futbolcuyu almak istiyor.

3- Toni Herrero

FM 2020 wonderkids sol bek listesinin 3. sırasında Toni Herrero yer alıyor. Futbolcu, Levante’nin alt yapısında futbol oynuyor. Alt yapıda oynayıp wonderkid listesinde olan futbolcu sayısı çok olsa da Toni’nin diğerlerinden ayrılan özellikleri bulunuyor. Oyuncu yetenek puanını hızla geliştiriyor.

Ayrıca futbolcu sadık biri siz istemediğiniz sürece takımdan ayrılmak istemiyor. Futbolcuyu 7.5 milyon Euro’ya transfer edebiliyorsunuz. Oyuncu sizden yıllık 350 bin Euro maaş istiyor. Oyuncuyu aldıktan sonra kiralamanız gerekiyor. Oyuncu kiralık geçirdiği sürede kendini geliştiriyor.

4- Zlatan Sehovic

FM 2020 wonderkid listesinde nadir yer alan Sırp futbolcuların en değerli oyuncusu Zlatan Sehovic, kendini geliştirme konusunda problem yaşıyor. Futbolcu hücum ve defansif anlamda iyi işler çıkarıyor. Ama gelişmesi uzun sürüyor. Kulüp oyuncu için 3.5 milyon Euro istiyor. Futbolcu ise sizden 750 bin Euro ücret istiyor.

5- Owen Wijndal

FM 2020 wonderkids listesinin en pahalı futbolcuları arasında yer alıyor. Kulübü oyuncunun ayrılmasını istemiyor. Bu yüzden futbolcusu için yüksek bonservis talep ediyor. Kulübü oyuncunun ne kadar yetenekli olduğunu bildiği için satmak istemiyor. Oyuncu geliştikten sonra listenin en yetenekli futbolcusu oluyor.

6- Domagaj Bradanic

FM 2020 wonderkids sol bek listesinin 6. sırasında Domagaj Bradanic yer alıyor. Listedeki ikinci Hırvat futbolcu. Oyuncu hızlı fakat ikili mücadeleler de problem yaşıyor. Oyuncuya güç antrenmanı yaptırmanız gerekiyor. Eğer hücuma yönelik bir futbol oynatacaksanız futbolcuyu almanızı öneriyoruz. Fakat defansif anlamda sizi kızdıracak bir performans çiziyor.

Özel yeteneği neden wonderkid olduğunu gösteriyor. Kulübü oyuncuyu satmak istiyor. Fakat oyuncu başka takıma gitmek istemiyor. Oyuncuyu almak istiyorsanız Şampiyonlar Ligi’nde mücadele etmeniz gerekiyor. Kulübü oyuncu için 16 milyon Euro istiyor.

7- Flip Brekalo

FM 2020 wonderkids listesi her ülkeden futbolcuya yer veriyor. Fakat sol bek listesinde Hırvat futbolcular diğer ülkelerin futbolcularına göre daha fazla. Oyuncu 16 yaşında ve genç oyuncu sözleşmesi ile oynatılıyor. Eğer hızlı olursanız oyuncuyu bedava alabiliyorsunuz. Oyuncuyu hemen kadronuza katmak istiyorsanız kulübüne 3.5 Euro bonservis bedeli ödemeniz gerekiyor.

Oyuncu ise sizden 100 bin Euro ücret istiyor. Oyuncu defansif anlamda iyi işler çıkarıyor. Eğer defansif bir takım kurmanız gerekiyorsa futbolcuyu almanızı öneriyoruz. Çift haneli asistler yapmasa da oyuncu attığı sürpriz goller ile sizi şaşırtıyor.

8- George Bello

FM 2020 wonderkids futbolcular arasında ilk defa Amerika vatandaşı olan bir futbolcu yer alıyor. CM serisinde Amerika vatandaşı olan futbolcular nadir olsa da yer alıyordu. Fakat FM serisinde uzun zamandan beri Amerika vatandaşı olan futbolcular yer almıyordu. MLS liginden futbolcu almak menajerleri her zaman korkutuyor. MLS ligi daha çok emekli futbolcuların uğradığı bir lig.

Futbolcuyu aldıktan sonra kiralamanız gerekiyor. Oyuncu tecrübe konusunda problem yaşıyor. Bu yüzden futbolcuyu kiralamanızı öneriyoruz. Futbolcu hücum konusunda yüzünüzü güldürüyor. Oyuncuyu 2.75 milyon Euro’ya transfer edebiliyorsunuz. Oyuncu ise sizden 450 bin Euro ücret istiyor.

9- Alex Centelles

FM 2020 wonderkids listesinde yer alan futbolcuyu almak için hızlı olmanız gerekiyor. Çünkü oyuncu kiralık listesinde ve hemen başka bir takıma kiralık olarak gidebiliyor. Kulübü ikna ederseniz iki yıl boyunca hiç bir ücret ödemeden kiralayabiliyorsunuz. Eğer oyuncuyu direk satın almak istiyorsanız 100 milyon Euro serbest kalma maddesini ödemeniz gerekiyor. Ama kulüp bu miktarı talep etmiyor. Futbolcu sizden 525 bin Euro ücret istiyor.

10- Luca Metz

Oyuncu ise sizden 100 bin Euro ücret istiyor. Süper Lig’de menajerlik yapıyorsanız oyuncuyu getirmek için çok çabalamanız gerekiyor. Çünkü futbolcu Türkiye’de futbol oynamak istemiyor.

11- Yusuf Acer

FM 2020 wonderkids Türk listesinde yer almasa da Süper Lig’de takım yönetiyorsanız Yusuf Acer’i almanızı öneriyoruz. Yusuf hem defansif anlamda hem de hücum da ortalama bir performans sergiliyor. Süper Lig’de 14 yabancı kuralı bulunuyor. Eğer Türk oyuncuya ihtiyacınız varsa Yusuf Acer’i almanızı öneriyoruz.

Oyuncuya doğru antrenman programı uygularsanız oyuncu ligin ortalamasından yüksek bir oyuncuya dönüşüyor. Rizespor’dan oyuncuyu almak istiyorsanız 3 milyon Euro bonservis bedeli ödemeniz gerekiyor. Fakat oyuncu şu an Erzurumspor’da kiralık. Kiralık sözleşmesi bittikten sonra takımınıza katılıyor. Oyuncu sizden 300 bin Euro ücret talep ediyor.

Serimizin sonuna geldik sizin bu listeye eklemek istediğiniz futbolcu var mı? Bir sonraki serimiz de FM 2020 wonderkids orta saha listesini sizinle paylaşmayı düşünüyoruz. Sizce yeni seride hangi futbolcular yer almalı?

Originally published at https://www.teknotomy.com on January 3, 2021.

--

--

Teknoloji alanında gelişmeleri takip etmeyi ve insanlara bu gelişmeleri anlatmayı sever

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
muhammet bademkıran

Teknoloji alanında gelişmeleri takip etmeyi ve insanlara bu gelişmeleri anlatmayı sever