FM 2020 Ucuz Wonderkid Golcüler | Teknotomy

FM oyununda kariyerinizde önemli kupalar kazanmak istiyorsanız kaliteli oyunculara sahip olmanız gerekiyor. Kaliteli oyuncuları bulmak önemli değil. Çünkü kaliteli topçuları büyük takımlarda görebiliyorsunuz. Kaliteli topçular yüksek bonservis ödeli ödemeniz gerekiyor ve oyuncu yıllık ücretini karşılamak zorluklar çekebiliyorsunuz. Bunun için potansiyelli topçuları keşfedilemeden önce bulmanız gerekiyor.

FM oyun serisi de bu konuda yardımcı oluyor. FM 2020 Wonderkids kaleciler, defanslar, orta sahalar ve forvet futbolcuları kullanıcıları ile paylaşıyor. Futbol gol odaklı bir oyun olduğu için klas golcüler bulmanız çok önemli.

FM 2020 Ucuz Wonderkid Golcüler Hangileri

Futbol tarihinde en önemli sözlerinden biri “atanında, tutanında iyi olacak” bu yüzden iyi bir golcüye sahip olmanız gerekiyor. Popülaritesi yüksek oyuncuları takımıza transfer etmek çok zor olabiliyor. Bu yüzden genç wonderkid oyunculara yönelmeniz gerekiyor. Listedeki oyuncular hem wonderkid hem de golcü.

Vitor Gabriel

FM 2020 ucuz wonderkids listesinin üçüncü oyuncusu Vitor, genç yaşına rağmen özellikleri ile dikkat çekiyor. Uzun boylu ve fiziği güçlü futbolcular genellikle hız konusunda problem yaşıyor. Vitor hızlanma konusunda problem yaşamıyor. Futbolcuyu kanat forvet içinde eğitebiliyorsunuz. Flamengo oyuncu için 500 bin Euro istiyor.

Benjamin Tetteh

FM 2020 Ucuz golcüler listemizin en yaşlı oyuncusu olan Tetteh, orta düzey takımların kurtarıcısı oluyor. Oyuncu bitiricilik konusunda geliştikten sonra nadir forvet haline geliyor. Sparta Prag oyuncu için 2.3 milyon Euro istiyor.

Bartosz Bida

FM 2020 Ucuz Wonderkid golcüler listesinin en potansiyelli oyuncular arasında yer alıyor. Oyuncu hücumun her yerinde oynuyor. Bitiriciliği düşük olsa da geliştikten sonra klas bir golcü oluyor. Oyuncu her iki ayağını da kullanabiliyor. Oyuncuyu sıkı pazarlıklar sonucu 1 milyon Euro’ya transfer edebiliyorsunuz.

Jonas Wind

FM kariyerinizde zengin kulüplerde teknik direktörlük yapmak istemiyorsanız ve daha düşük takımları yönetmeyi seviyorsanız Jonas Wind tam isteyeceğiniz bir golcü. Oyuncuyu aldığınız zaman takımınıza koyduğunuz zaman gol krallığı yarışında önemli isimler arasında yer alıyor. Golcüyü 10 numara pozisyonunda oynatabiliyorsunuz. Golcüyü 2.5 milyon Euro’ya alabiliyorsunuz.

Vinícius Popó

FM 2020 Yabancı Wonderkid listesinde Cruzeiro’lu futbolcular arasında en yetenekli futbolcular arasında yer alıyor. Hemen hemen her FM serisinin wonderkid listesinde Cruzeiro’lu futbolcuya rastlıyoruz. Eğer yabancı wonderkid arıyorsanız Cruzeiro takımınıza bakmanız gerekiyor. Oyuncu geliştiği zaman golcü yeteneklerine hayran kalabiliyorsunuz. Oyuncuyu 750 bin Euro’ya transfer edebiliyorsunuz.

Siz hangi oyuncuyu transfer ettiniz? Oyuncudan memnun kaldınız mı? Sizin bu listeye eklemek istediğiniz bir oyuncu var mı? Eğer yerli bir isim arıyorsanız FM 2020 Türk Wonderkid futbolculara da bakabilirsiniz.

Originally published at https://www.teknotomy.com on January 30, 2021.

--

--

Teknoloji alanında gelişmeleri takip etmeyi ve insanlara bu gelişmeleri anlatmayı sever

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
muhammet bademkıran

Teknoloji alanında gelişmeleri takip etmeyi ve insanlara bu gelişmeleri anlatmayı sever