FM 2020 Türk Wonderkids Listesi | Teknotomy

FM 2020 Türk Wonderkids listesinde potansiyeli en yüksek Türk futbolcular yer alıyor. Güncel yetenek puanları düşük olsa da gelecekte yetenek puanlarını en çok artırması beklenen futbolcuları liste haline getirdik.

Daha önce de sizler için FM 2020 Wonderkid Kaleciler velistesini hazırlamıştık. Daha fazla Türk wonderkid arıyorsanız o listelere bakmanız yetiyor.

FM 2020 Türk Wonderkid Futbolcular Hangileri?

FM kariyerinizi Türkiye Süper Ligi’nde yapıyorsanız yabancı kuralından dolayı 14 yabancıyı kadroya kaydetme hakkınızı bulunuyor. Bu yüzden dolayı Türk oyuncular kıymet kazanıyor. Bu yüzden wonderkid Türk oyuncuları almanız gerekiyor.

Mustafa Kapı

FM 2020 Türk Wonderkid orta saha listesinde yer alan futbolcu Galatasaray alt yapısından Lille transfer oldu. Oyuncu FM genç yaşına rağmen sizi şaşırtacak bir performans sergiliyor. Ofansif orta saha olan futbolcu defansif anlamlarda harika işler çıkarıyor.

FM 2020 oyununda hala Galatasaray’da top koşturuyor. Sezon sonu sözleşmesi bitiyor bu yüzden oyuncuyu bonservis bedeli ödemeden takımınıza katabiliyorsunuz.

Fehmi Koç

FM 2020 Türk Wonderkid forvet listesinde iki futbolcu yer alıyor. Bunlardan ilki Fehmi Koç. Antalyaspor’un alt yapısında oynuyor. Oyuncu bitiricilik konusunda iyi işler yapsa da çeviklik, denge ve dayanıklılık konusunda antrenman yapması gerekiyor. Antalyaspor oyuncu için 3.5 milyon Euro artı bonuslar ve son olarak sonraki satış bedelinden %20 pay istiyor.

Fehmi Koç’u transfer edememeniz durumunda Beşiktaş’ta futbol oynayan Güven Yalçın’ı öneriyoruz. Beşiktaş futbolcuyu kiralamaya sıcak bakıyor.

Ozan Kabak

FM 2020 Türk Wonderkid defans listesinde en yüksek yetenek puanına sahip futbolcular arasında yer alıyor. Galatasaray’ın stoper sıkıntısı çektiği zaman alt yapıdan çıkartıp oynattığı ve kısa sürede gösterdiği performans ile büyük takımların ilgisini çekmeyi başarmıştı. 19 yaşında olan futbolcu şuan Schalke 04'te forma giyiyor. Schalke oyuncuyu yüksek bedellerle satmak istiyor. Schalke futbolcu için 19 milyon Euro + sonraki satış bedelinden %20 pay istiyor.

Ozan Kabak’ı transfer edemiyorsanız birebir aynı özellikleri taşıyan Türk Wonderkids listesine sonradan dahil olan Merih Demiral’ı kiralayabiliyorsunuz.

Berke Özer

FM 2020 Türk Wonderkids kaleci denildiği zaman ilk akla gelen futbolcu oluyor. Kaleci 19 yaşında ve Belçika Ligi’nde KVC Westerlo takımında kiralık olarak forma giyiyor. Bonservisi Fenerbahçe’de olan kaleci FM Türk wonderkid kaleci listesinde liderliğini kaybetmiyor. Sezon sonu kiralık sözleşmesi bitiyor. Fenerbahçe futbolcu için 1.5 milyon Euro+ sonraki satış bedelinden %30 ‘luk pay istiyor.

Berke Özer’i transfer etmekte zorlanıyorsanız Utku Yuvakuran’ı öneriyoruz. Futbolcunun sezon sonu sözleşmesi bitiyor. Daha uygun bir maliyetle oyuncuyu transfer edebiliyorsunuz.

Ali Akman

FM 2020 Türk Wonderkids forvet listesinde yer alan ikinci futbolcu Ali Akman. Ali Akman son derece klas bitiriciliğe sahip. Ali Akman bir çok eksik yönleri bulunuyor. Doğru antrenman ile oyuncuyu geliştirebiliyorsun. Bursaspor’dan futbolcuyu transfer etmek istiyorsanız 2.75 milyon Euro bonservis ücreti vermeniz gerekiyor.

Abdulkadir Ömür

FM 2020 Türk Wonderkids sağ kanat ya da orta saha mevkilerinde elinizi güçlendirecek futbolcu arıyorsanız Abdülkadir Ömür tam size göre. Trabzonspor ile uzun bir kontratı bulunuyor ve kulübü oyuncuyu satmak istemiyor bu yüzden yüksek bonservis bedeli istiyor. Oyuncu özelliklerini hızlı bir şekilde güçlendirse de sakatlanma riski her zaman yüksek oluyor. Trabzonspor Abdülkadir için 10 milyon Euro ücret istiyor.

Abdülkadir transferinde zorlanıyorsanız Aksel Aktaş’ı öneriyoruz. Aksel Aktaş’ı daha düşük maliyetlerle transfer edebiliyorsunuz. Aksel özellikleri ve gelişim bakımında Abdülkadir’e göre düşük olsa da sakatlık riski daha az.

Ömer Faruk Beyaz

FM Wonderkids orta saha listesinde birinci sıra da yer alıyor. Listenin ikinci ve üçüncü sırasına yer alan futbolcular büyük takımlara transfer oldu. Ömer Faruk Beyaz ise Fenerbahçe’nin alt yapısında oynuyor. Oyuncuyu çok düşük bir ücretle alabiliyorsunuz. Oyuncu doğru antreman teknikleri ile gelişimin hızını daha fazla artırabiliyorsunuz. Fenerbahçe oyuncu için 1 milyon Euro istiyor fakat sonraki satış payından %40'lık bir pay istiyor.

Ömer Faruk Beyaz transferini gerçekleştiremediğiniz zaman başka bir futbolcu önerisinde bulunmuyoruz. Çünkü bu futbolcu kadar hızlı gelişen ve potansiyelli Türk futbolcu bulunmuyor.

Orkun Kökçü

FM 2020 Wonderkid orta saha arıyorsanız Orkun Kökçü aradığınız futbolcu. Futbolcu hızlı gelişim sağlasa da adaptasyon konusunda problem yaşayabiliyor. 19 yaşındaki futbolcuyu sekiz numara da ya da on numara pozisyonlarında oynatabiliyorsunuz.

Feyenord Orkun Kökçü için 5 milyon Euro istiyor ve sonraki satış bedelinden %10'luk bir pay istiyor. Orkun Kökçü transferinde zorlanıyorsanız sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Mustafa Kapı’yı bonservis bedeli ödemeden alabiliyorsunuz.

FM 2020 Türk Wonderkids listesininin sonuna geliyoruz. Bir sonraki serimizde FM 2020 Serbest Oyuncular listesini sizlerle paylaşmayı planlıyoruz. Eklemek istediğiniz futbolcu olursa yorum yapmanız yeterli.

Originally published at https://www.teknotomy.com on January 30, 2021.

--

--

Teknoloji alanında gelişmeleri takip etmeyi ve insanlara bu gelişmeleri anlatmayı sever

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
muhammet bademkıran

Teknoloji alanında gelişmeleri takip etmeyi ve insanlara bu gelişmeleri anlatmayı sever