FM 2020 Serbest Oyuncular Listesi | Teknotomy

Yönettiğiniz takımın transfer bütçesi yok ise ya da yüksek bonservis ödemek istemiyorsanız serbest oyuncular aradığınız seçenekler arasında yer alıyor. Üstelik listemizde dünyaca ünlü futbolcularda yer alıyor.Peki FM 2020 serbest oyuncular nasıl bulunur? Gelin detayları birlikte inceleyelim.

FM oyununda sol tarafda takımı yönetirken ihtiyaç duyacağınız sistemler yer alıyor. Gözlemcilik butonuna tıkladığınız zaman istediğiniz bölgeyi seçtikten sonra serbest oyuncular sekmesini seçmeniz gerekiyor.

FM 2020 oyununda size yardımcı olacak futbolcular serimizde FM 2020 serbest oyuncuları listesini sizin için topluyoruz. Serimizin önceki yazısında FM 2020 Türk wonderkids listesini sizlerle paylaştık.

Raúl Lizoain

FM 2020 serbest oyuncular arasında büyük isimler de yer alıyor. Raul kaleciler listemizdeki en yetenekli oyunculardan biri. Bunu Raul’un özelliklerine bakarak anlayabiliyorsunuz. Eğer takımınıza hücum futbolu oynatmak istiyorsanız ve almak istediğiniz kalecinin ayaklarının iyi olmasını istiyorsanız Raul tam size göre.

Ancak kaleciyi almak için hızlı olmanız gerekiyor yoksa başka takımlar sizden önce davranabiliyor. Kaleci pas oyununu seviyor bu yüzden degaj dikme özelliği kötü gözüküyor. Eğer doldur boşalt sistemiyle oynamak istiyorsanız Heinz Lindner’ı almanızı öneriyoruz.

Fábio Coentrão

Fm 2020 sözleşmesi biten oyuncular arasında yıllardır Real Madrid’de top oynamış bir yıldız oyuncu yer alıyor’yu neredeyse tüm futbol sevenler tanıyor. Oyuncu yıllarca Real Madrid’de oynadı ve 2020 yılında sözleşmesi bitti. Hem çalışkan hem de yıldız oyuncu arıyorsanız tam size göre bir futbolcu.

Yıldız bir oyuncu olduğu için yüksek maaş ve imza parası istiyor. Sıkı pazarlık yapmanız gerekiyor. Üstelik pazarlığı fazla yaparsanız oyuncuyu elinizden kaçırabiliyorsunuz.

Serdar Taşçı

FM 2020 Serbest Türk oyuncular listemizin ilk sırasında Serdar Taşçı yer alıyor. Türkiye Süper Ligi’nde takım yönetiyorsanız ve yabancı sınırı bulunuyor. Toplamda 14 yabancı oyuncuyu kadronuzda bulundurmanız gerekiyor. Hem Türk bir futbolcu hem de stoper arıyorsanız Serdar Taşçı’yı kadronuza katmanızı öneriyoruz.

Başakşehir kulübünden ayrılan futbolcu için hızlı olmanız gerekiyor. Avrupa takımları ve Süper Lig takımları oyuncuyu almak için birbirleriyle adeta yarışıyor.

Giulio Donati

FM 2020 ucuz oyuncular arıyorsanız dikkatli olmanız gerekiyor. Ucuz oyuncular genellikle istediğiniz verimi alamayacağınız futbolculardan oluşuyor. Defansif yönden iyi olan ve hücum konusunda yüzünüzü güldürecek bir sağ bek arıyorsanız Guilio Donati’yi kadronuza katmanızı öneriyoruz. Gol atma konusunda problemler yaşıyor olsa da çift haneli asistler ile takımınızın asist yükünü tek başına taşıyor.

Futbolcu aynı zamanda sol bek ve stoper bölgelerinde de oynuyor. Derin bir kadro kurma imkanınız yoksa Donati joker oyunculuğu ile elinizi biraz dahi olsa rahatlatıyor.

Gorka Elustondo

FM 2020 sözleşmesi biten oyuncular nasıl alınır? Öncelikle sözleşmesinin bitmesine 6 ay kalmış bir futbolcu bulmanız gerekiyor. Örneğin Christian Eriksen Tottenham ile sözleşme yenilemiyor. Oyuncunun profiline girmeniz gerekiyor. Genel Bakış sekmesinin yanında imza attır seçeneği yer alıyor.

Gorka Elustando top kapma becerisi ve markaj yapma özelliği ile çoğu takımın isteyeceği türden bir oyuncu. Futbolcu defansif anlamda büyük işler çıkartıyor. Stoper mevkisinde de başarılı oynayabiliyor. Oyuncu defansif orta saha olmasına rağmen uzaktan şutları ve bitiriciliği ile de sürpriz gollere imza atabiliyor.

Hatem Ben Arfa

FM 2020 sözleşmesi biten yıldız oyuncular listesinin en yetenekli oyuncusu Hatem Ben Arfa. Özellikle Türkiye’deki futbol severler oyuncuyu çok iyi tanıyor. Oyuncu adam eksiltme ve klas ara pasları ile sizi etkilemeyi başarıyor. Ayrıca sağ kanat mevkisinde de oynayan futbolcuyu 10 numara pozisyonunda oynatmanızı da tavsiye ediyoruz.

FM 2020 ucuz oyuncular Türk listesinde yer alan Emre Çolak’da sözleşmesi biten diğer bir oyuncu. Ancak Hatem Ben Arfa hem yetenek hem de kariyer açısından Emre Çolak’tan daha iyi olduğu için Hatem Ben Arfa’yı listenin dışında da belirtmemiz gerekiyor.

Ben Marshall

FM 2020 sözleşmesi biten oyuncular arasında ismini çok fazla duymasak da Avrupa’da gösterdiği performans ile dikkatleri üzerine çeken Ben Marshall listemizde yerini alıyor. Dengeli bir futbol taktiği ile maça çıkıyorsanız Ben Marshall istediğiniz bir kanat oyuncusu olabiliyor. Oyuncuyu defansif kanat olarak da oynatabiliyorsunuz. Bitiriciliği iyi olmasa da uzaktan attığı füzeler ile çift haneli gol sayısına ulaşabiliyor.

Oussama Assaidi

FM 2020 mobile ucuz oyuncular ile FM 2020 ucuz oyuncular arasında fark bulunmuyor. Her iki tarafta da oyuncular aynı bu yüzden ayrı ayrı aratmanız gerekmiyor. Eğer ucuz ve takım oyuncusu birini arıyorsanız Assaidi tam size göre. Oyuncuyu kanat forvet olarak oynatırsanız gol ve asist üretebiliyor.

FM 2020 Serbest Forvetler:

Wilfred Bony:

FM 2020 ucuz forvetler listesindeki oyuncular arasında en dikkat çeken oyuncu Bony oluyor. Listede Bursaspor’dan tanıdığımız Paulo Henrique ‘de yer alıyor. Eğer takımınıza yardımcı forvet arıyorsanız Bony tam size göre. Futbol takımınızı 4–4–2 ile oynatıyorsanız ilk yazacağınız futbolcular arasında yer alıyor. Oyuncuyu almak için hızlı olmanız gerekiyor yoksa oyuncuyu Arabistan Ligi’ndeki takımlardan birine kaptırabiliyorsunuz.

FM 2020 serbest oyuncular listemizin sonuna geldik. Sonraki serimizde FM 2020 Wonderkid Stoper listesini paylaşmayı düşünüyoruz. Sizin bu listeye ya da stoper listesine eklemek istediğiniz oyuncular varsa yorum yaparak belirtebilirsiniz.

Originally published at https://www.teknotomy.com on June 2, 2021.

--

--

Teknoloji alanında gelişmeleri takip etmeyi ve insanlara bu gelişmeleri anlatmayı sever

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store
muhammet bademkıran

Teknoloji alanında gelişmeleri takip etmeyi ve insanlara bu gelişmeleri anlatmayı sever